Rozloučení s létem 20.9.2025 Pramen Labe
30. 8. 2025
S létem jsme se rozloučili opravdu stylově,
Suprové počasí, hojná účast, stoly se prohýbaly no nádhera.
K vidění byly téměř všechny dopravní prostředky poháněné skoro vždy jenom lidskou silou. Od kočárků pro dvojčata (Váňovi), přes odrážedla, elektro, klasické i retro kola.
Připili jsme si na odcházející léto, pohodovali z přinesených dobrot a popovídali.
I když se vídáme často, taková setkání mají cosi více příjemného.
Jenom tak dále.
Zdraví Karel
