Jdi na obsah Jdi na menu
 


IN-LINY 2016

23. 5. 2016

I letošní rok odjel z Benecka bus směrem inlinový ráj – Flaeming. Tentokráte v pátek ráno, v počtu 32 účastníků zájezdu, z toho 16 dospělých a 16 dětí plus 2 kočárky, 5 jízdních kol a jedna koloběžka. Základním táborem byl opět Camping Oehna a jeho chatičky.

V den příjezdu jsme absolvovali zahřívací jízdu na letiště cca 30 km. Menší skupinka menších sportovců pak cestu k prolejzkám a větrným elektrárnám cca 18km. Na večer za námi dojela po vlastní ose benecká omladina v počtu 5 kusů, která sehrála důležitou roli při uvítacím večírku. Byl to první a poslední společný večer, kdy jsme poseděli všichni venku pospolu. Pak už nám to zima nedovolila.

Druhý den čekal pro menší zdatné marathonský  okruh (42 km) a pro odvážnější  92 km okruh (v počtu 14 kusů). Všichni zdárně absolvovali.

Třetí den jsme volili jako odpočinkový a proto náš výlet směřoval do cukrárny ve Fröhdenu a měřil pouhých 26 km.I když jsme se pohybovali v nadmořské výšce okolo 60 m.n.m., tak nás zastihla čtvrthodinová sněhová vánice. Odpoledne jsme pak věnovali různým soutěžím a hrám v kempu.

Pondělí bylo ve znamení odjezdu, kdy cestou domů byla zastávka v městečku Luckenwalde, kde se část věnovala regeneraci v místním badu a druzí procházce po městě.

Na Benecko jsme zdárně dorazili ve večerních hodinách. Byl to zase jeden z vydařených zájezdů s bezva sport partou. Příští rok určitě jedeme zas.

 
 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

Hančův sportovní klub Benecko

Benecko 189
512 37 Benecko

+420 602 489 031

info@hskbenecko.cz

Mail list