Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění - Mísečky 2014

20. 9. 2014

        Soustředění mladších dětí Horní Mísečky

   Na konci srpna jsme se skupinou mladších dětí absolvovali soustředění na Horních Mísečkách. Z Benecka jsme vyrazili v pátek 29.srpna ráno.

   Po příjezdu jsme se ubytovali na hotelu Horské zátiší a hned jsme vyrazili na první, zahřívací trénink. Vyjeli jsme autobusem na Zlaté návrší, oběhli jsme si Mohylu Hanče a Vrbaty a svižným indiánským během jsme se přesunuli zpět na Mísečky, kde na nás čekal výborný oběd.

   Odpoledne si děti zahrály na pravé závodníky a absolvovaly soutěže v Miniolympiádě. Boje byly opravdu urputné a všechny děti ze sebe vydaly „ špičkové výkony“.      Takže výřivku a bazén po večeři si malí sportovci opravdu zasloužili. I po tak náročném dni někteří jedinci ještě vydrželi večerní pohádku a pak již hurá na kutě.

 

   V sobotu ráno jsme se vydali s dětmi na běžecké tratě, kde proběhla soutěž v orientačním běhu, kde se děti pohybovaly podle obrázků. A před obědem ještě Hra hledání drahých kamenů a minifotbálek.

   Ihned po obědě se celá naše skupina vydala na dlouhou tůru. Po vodovodní cestě jsme došli Do Špindlerova Mlýna. Tam jsme si zaplavali s aqua centru ve Vojenské zotavovně, odkud jsme vyrazili pod Medvědín. Lanovkou jsme vyjeli na vrchol. Cestou nahoru jsme trošinku promokli. Proto místo slíbené návštěvy sportovního hřiště se děti zahřály čajem a po svých jsme šlapali zpět na Mísečky. Jen tak tak jsme stihli vynikající dukátové buchtičky k večeři. Hodinu po večeři již všechny děti tvrdě oddychovaly v peřinách.

 

 V neděli ráno jsme po vydatné snídani naposledy vyrazili směrem ke Zlatému návrší. Přes Šmídovu vyhlídku jsme sešli na Medvědín a děti se konečně dočkaly slibovaného pobytu na sportovním hřišti. Pak už jenom poslední sešup Machytkou k obědu a hurá za ustýskanými maminkami.

                                      Za trenérky Lenka Horká

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

Hančův sportovní klub Benecko

Benecko 189
512 37 Benecko

+420 602 489 031

info@hskbenecko.cz

Mail list