Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní sezóna 2015

3. 6. 2015

Hančův sportovní oddíl pořádal v zimě dva závody žactva  v klasickém lyžování . První závod se konal 10.ledna a byl zároveň 1.Pohárovým závodem Libereckého kraje pro žactvo.Zúčastnilo se ho 243 závodníků, které neodradil ani vytrvalý déšť. Druhým závodem, který náš oddíl pořádal , byl závod konaný 21.3. a na Benecku proběhlo vyhlášení „Poháru Libereckého kraje“. Zúčastnilo se ho 204 závodníků.

Do poháru žacta se započítávalo šest závodů. Konaly se na Benecku, v Lučanech (pro nedostatek sněhu neproběhly), v Josefově Dole, v Jablonci n.N., Jilemnici a v Bedřichově-skicross.

Závodilo se ve 12-ti kategoriích žactva. Pohár se  týkal  ročníků 2006 - 2001.

Náš oddíl obsadil pouze 7 kategorií.

Umístění v poháru :    Linda Buštová – 5.místo                                                Gratulujeme!!!

Renča Znamenáčková 10.místo, Tom Holman 11.m.,Terka Houdová 12.m., Fanda Holubec 16.m.,Dominik Janouch 16.m., Déňa Brožková 17.m., Anetka Erlebachová 22.m.

Děkujeme všem, kteří nám pomáhali s organizací závodů, děkujeme našim závodníkům za reprezentaci Hančova sportovního klubu, rodičům,  a jako vždy, našemu servismanovi a trenérovi , Pepovi Holmanovi.                                                                                                                      Šírová Eva